KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14942063
nr 1494 2063
Rudolf Kronbergs
(1911-1977), Sverige
Oljemålning, Stockholm. Signerad. Olja på pannå, 46x55 cm, yttermått inklusive ram: 58x67 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 19:35:28
100 kr
150 kr
200 kr
Rudolf Kronbergs
Läs mer om Rudolf Kronbergs